Home > ویزا
Viewed 43 times 5 Answers
0

برای تمکن مالی کانادا چند تا -چه مقدار پول باید تو حساب باشه؟ -آیا گردش حساب ماهیانه باید داشته باشیم؟؟ و اینکه چه قدر باشه مهمه؟ - چند ماه پول باید تو حساب باشه؟ - نوع بانک آیا فرق میکنه؟ مثلا بانک آینده که بیشترین سود را میده را میتونیم انتخاب کنیم؟

2021-09-09 15:32:00 Canada ویزا #برای تمکن مالی
5 Reply

مقدار پولی که باید توی حساب باشه: هزینه یکسال زندگی + یکسال تحصیل بسته به شهریه دانشگاهتون و شهر محل پذیرشتون این اعداد متفاوت خواهد بود. اگه فاند داشته باشید از میزان تمکن مورد نیاز کم میشه. بهترین حالت اینه که اون پول ۴-۶ ماه در حسابتون باشه. و گردش حساب بلند مدت ارائه بدید. اما خیلی از دوستان هم بودند که با تمکن یک روزه ویزا شده اند. نوع بانک فرقی نمیکنه. هر بانکی که دوست داشته باشید میتونید بذارید. اما درمورد نوع حساب که جاری باشه، قرض الحسنه یا ... بنده اطلاعی ندارم.

2021-09-09 15:50:00

خیلی ممنونم از راهنماییتون?????

2021-09-09 16:06:00

اگر مثلا کل هزینه ها ۴۰۰ میلیون باشه. ما این پول را از یکی بگیریم و حالا برای اینکه سودش سودش کم نشه در ماه ده پانزده میلیون برداریم و بریزیم به حساب که گردش حستب داشته باشه ایرادی داره؟ چون ظاهرا برای محاسبه سود مینیمم روزانه که میشه ۳۸۵ را در نظر میگیرند...

2021-09-09 16:18:00

متاسفانه از شرایط حسابها و وضعیت گردش و نحوه محاسبه سود و اینا من اطلاعی ندارم

2021-09-09 16:20:00

سوال من اینه که سفارت براش مهمه گردش حساب چند میلیونی باشه یانه؟ آخه من میخواستم این پول را ثابت بزارم ولی یکی گفت باید هر از گاهی ازش برداش کنی که نشون بدی پول بلوکه شده نیست. اگر حساب بلند مدت ۶ ماهه یا یک ساله باز کنی و نتونی برداشت داشته باشی سفارت قبول نمیکنه.

2021-09-09 16:23:00

QAmon

Similar Question:

#برای تمکن مالی
Ask a Question